درباره تهران وردپرس

 

tehranwordpress Logo

 

پیش از همه باید تشکر کنم که برای انواع خدمات طراحی و ساخت سایت خود, ما رو انتخاب کردید.

 

تهران ورد پرس درواقع یک شرکت مجازی هستش که در داخل تهران و سراسر ایران و جهان قابلیت خدمت رسانی در زمینه ساخت و طراحی انواع سایت های وردپرسی شرکتی یا فروشگاهی حتی وبلاگ و وب سایت برای افراد سرشناس و… مینماید.

من امیر شادکام نژاد ۲۸ساله و فارغ التحصیل – مدیریت صنعتی – طراح سایت های وردپرسی و همچنین خدمات سئو میباشم.

همانطور که مشخص است رشته دانشگاهی من و همینطور سوابق کاری من هیچ ارتباطی با شغل الانم نداره و من بدون دانش قبلی وارد این عرصه شدم.

 

علت تمرکز ما در تهران بیشتر از این منظر است که تهران قلب تپنده اقتصادی ایران میباشد و افراد زیادی تقاضای ساخت سایت دارند و نیازمند اموزش هستند اما این بدین معنی نیست که ما نمیتوانیم به شما اموزش دهیم.

 

تهران ورد پرس مفتختر است که در اینده ای نزدیک شروع به محصولات اموزشی خود در زمینه وردپرس را در بخش اموزش انلاین منتشر خواهد کرد.

اگر هم که فقط قصد سفارش ساخت سایت را دارید که با یک تماس از طریق راه های تماس با میتوانیم این امر را برای شما محقق نماییم.

ما تجربیات خود را با مطالعه و تمرین و پشتکار و بدون دانش قبلی بدست اوردیم و کاملا واضح است که شما هم میتوانید بدون نیاز به دانش قبلی با بهترین پلت فرم دنیا سایت خود را راه اندازی نمایید.

 

woocommerce Tehran WordPress

البته که دوستان و اساتید و بزرگان زیادی در این عرصه خدمت رسانی میکنند اما چیزی که تهران وردپرس را از باقی رقبا جدا میکنند سادگی کار و قیمت های تهران وردپرس هستش.

بهترین راه برای شروع بر اساس تجربه ی شخصی خود این است که شما ابتدا با cms هایی مانند وردپرس شروع نمایید به علت رایگان و فراگیر بودن ان و بعد برای مراحل بعدی قدم بردارید.

wp Logo

شاید شما کاملا مستعد در این زمینه باشید پس زمان را از دست ندهید…

درباره تهران وردپرس